Ściągnij terminarz (Excel 6,52kb).

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Start Pietrowice Wielkie 2-1 LKS Ruda Kozielska
Strzelec Rzuchów 1-1 Ocice Racibórz
Czarni II Gorzyce 2-2 LKS Bieńkowice
LKS Górki Śląskie 2-1 LKS Zawada Książęca
Sparta Babice 3-2 LKS Gamów
LKS Buków (k. Raciborza) 1-1 LKS Pietraszyn
LKS Grzegorzowice 5-8 Płomień Kobyla
LKS Olza 1-0 Rafako Racibórz


Kolejka 2 - 17 sierpnia

LKS Ruda Kozielska 2-5 Rafako Racibórz
Płomień Kobyla 4-3 LKS Olza
LKS Pietraszyn 7-3 LKS Grzegorzowice
LKS Gamów 1-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Zawada Książęca 2-2 Sparta Babice
LKS Bieńkowice 1-2 LKS Górki Śląskie
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Strzelec Rzuchów
Czarni II Gorzyce 1-3 Ocice Racibórz


Kolejka 3 - 24 sierpnia

Strzelec Rzuchów 0-5 LKS Ruda Kozielska
Czarni II Gorzyce 1-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Górki Śląskie 3-3 Ocice Racibórz
Sparta Babice 1-2 LKS Bieńkowice
LKS Buków (k. Raciborza) 0-1 LKS Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice 0-4 LKS Gamów
LKS Olza 2-0 LKS Pietraszyn
Rafako Racibórz 6-0 Płomień Kobyla


Kolejka 4 - 31 sierpnia

LKS Ruda Kozielska 7-0 Płomień Kobyla
LKS Pietraszyn 3-2 Rafako Racibórz
LKS Gamów 0-3 LKS Olza
LKS Zawada Książęca 2-3 LKS Grzegorzowice
LKS Bieńkowice 1-2 LKS Buków (k. Raciborza)
Ocice Racibórz 2-0 Sparta Babice
Start Pietrowice Wielkie 1-1 LKS Górki Śląskie
Strzelec Rzuchów 2-6 Czarni II Gorzyce


Kolejka 5 - 7 września

Czarni II Gorzyce 1-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Górki Śląskie 4-0 Strzelec Rzuchów
Sparta Babice 4-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Buków (k. Raciborza) 0-5 Ocice Racibórz
LKS Grzegorzowice 5-2 LKS Bieńkowice
LKS Olza 0-2 LKS Zawada Książęca
Rafako Racibórz 2-1 LKS Gamów
Płomień Kobyla 3-1 LKS Pietraszyn


Kolejka 6 - 14 września

LKS Ruda Kozielska 1-2 LKS Pietraszyn
LKS Gamów 2-0 Płomień Kobyla
LKS Zawada Książęca 3-4 Rafako Racibórz
LKS Bieńkowice 0-2 LKS Olza
Ocice Racibórz 3-2 LKS Grzegorzowice
Start Pietrowice Wielkie 3-1 LKS Buków (k. Raciborza)
Strzelec Rzuchów 3-2 Sparta Babice
Czarni II Gorzyce 1-2 LKS Górki Śląskie


Kolejka 7 - 21 września

LKS Górki Śląskie 2-0 LKS Ruda Kozielska
Sparta Babice 3-0 Czarni II Gorzyce (wo)
LKS Buków (k. Raciborza) 2-0 Strzelec Rzuchów
LKS Grzegorzowice 2-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Olza 1-2 Ocice Racibórz
Rafako Racibórz 5-1 LKS Bieńkowice
Płomień Kobyla 0-4 LKS Zawada Książęca
LKS Pietraszyn 3-1 LKS Gamów


Kolejka 8 - 28 września

LKS Ruda Kozielska 2-1 LKS Gamów
LKS Zawada Książęca 3-0 LKS Pietraszyn
LKS Bieńkowice 5-0 Płomień Kobyla
Ocice Racibórz 1-3 Rafako Racibórz
Start Pietrowice Wielkie 3-0 LKS Olza
Strzelec Rzuchów 2-7 LKS Grzegorzowice
Czarni II Gorzyce 1-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Górki Śląskie 3-0 Sparta Babice


Kolejka 9

Sparta Babice 2-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Buków (k. Raciborza) 1-4 LKS Górki Śląskie
LKS Grzegorzowice 6-1 Czarni II Gorzyce
LKS Olza 2-2 Strzelec Rzuchów
Rafako Racibórz 7-1 Start Pietrowice Wielkie
Płomień Kobyla 4-4 Ocice Racibórz
LKS Pietraszyn 1-3 LKS Bieńkowice
LKS Gamów 3-9 LKS Zawada Książęca


Kolejka 10 - 12 października

LKS Ruda Kozielska 5-1 LKS Zawada Książęca
LKS Bieńkowice 1-0 LKS Gamów
Ocice Racibórz 3-1 LKS Pietraszyn
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Płomień Kobyla
Strzelec Rzuchów 1-8 Rafako Racibórz
Czarni II Gorzyce 2-0 LKS Olza
LKS Górki Śląskie 1-0 LKS Grzegorzowice
Sparta Babice 5-0 LKS Buków (k. Raciborza)


Kolejka 11 - 19 października

LKS Buków (k. Raciborza) 2-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Grzegorzowice 5-2 Sparta Babice
LKS Olza 2-2 LKS Górki Śląskie
Rafako Racibórz 8-1 Czarni II Gorzyce
Płomień Kobyla 4-0 Strzelec Rzuchów
LKS Pietraszyn 3-3 Start Pietrowice Wielkie
LKS Gamów 2-3 Ocice Racibórz
LKS Zawada Książęca 2-1 LKS Bieńkowice


Kolejka 12 - 25-26 października

LKS Ruda Kozielska 3-3 LKS Bieńkowice
Ocice Racibórz 2-1 LKS Zawada Książęca
Start Pietrowice Wielkie 2-0 LKS Gamów
Strzelec Rzuchów 2-4 LKS Pietraszyn
Czarni II Gorzyce 3-1 Płomień Kobyla
LKS Górki Śląskie 7-0 Rafako Racibórz
Sparta Babice 1-4 LKS Olza
LKS Buków (k. Raciborza) 5-2 LKS Grzegorzowice


Kolejka 13 - 2 listopada

LKS Grzegorzowice 6-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Olza 0-0 LKS Buków (k. Raciborza)
Rafako Racibórz 1-4 Sparta Babice
Płomień Kobyla 0-3 LKS Górki Śląskie
LKS Pietraszyn 3-1 Czarni II Gorzyce
LKS Gamów 4-3 Strzelec Rzuchów
LKS Zawada Książęca 3-4 Start Pietrowice Wielkie
LKS Bieńkowice 3-2 Ocice Racibórz


Kolejka 14 - 9 listopada LKS Ruda Kozielska 8-0 Ocice Racibórz
Start Pietrowice Wielkie 3-2 LKS Bieńkowice
Strzelec Rzuchów 2-3 LKS Zawada Książęca
Czarni II Gorzyce 2-2 LKS Gamów
LKS Górki Śląskie 5-3 LKS Pietraszyn
Sparta Babice 2-1 Płomień Kobyla
LKS Buków (k. Raciborza) 0-0 Rafako Racibórz
LKS Grzegorzowice 1-4 LKS Olza


Kolejka 15 - 16 listopada

LKS Olza 2-1 LKS Ruda Kozielska
Rafako Racibórz 4-3 LKS Grzegorzowice
Płomień Kobyla 2-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Pietraszyn 4-0 Sparta Babice
LKS Gamów 1-3 LKS Górki Śląskie
LKS Zawada Książęca 5-0 Czarni II Gorzyce
LKS Bieńkowice 4-4 Strzelec Rzuchów
Ocice Racibórz 1-0 Start Pietrowice Wielkie


Kolejka 16

LKS Ruda Kozielska - Start Pietrowice Wielkie
Ocice Racibórz - Strzelec Rzuchów
LKS Bieńkowice - Czarni II Gorzyce
LKS Zawada Książęca - LKS Górki Śląskie
LKS Gamów - Sparta Babice
LKS Pietraszyn - LKS Buków (k. Raciborza)
Płomień Kobyla - LKS Grzegorzowice
Rafako Racibórz - LKS Olza


Kolejka 17

Ocice Racibórz - Czarni II Gorzyce
Rafako Racibórz - LKS Ruda Kozielska
LKS Olza - Płomień Kobyla
LKS Grzegorzowice - LKS Pietraszyn
LKS Buków (k. Raciborza) - LKS Gamów
Sparta Babice - LKS Zawada Książęca
LKS Górki Śląskie - LKS Bieńkowice
Strzelec Rzuchów - Start Pietrowice Wielkie


Kolejka 18

LKS Ruda Kozielska - Strzelec Rzuchów
Start Pietrowice Wielkie - Czarni II Gorzyce
Ocice Racibórz - LKS Górki Śląskie
LKS Bieńkowice - Sparta Babice
LKS Zawada Książęca - LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Gamów - LKS Grzegorzowice
LKS Pietraszyn - LKS Olza
Płomień Kobyla - Rafako Racibórz


Kolejka 19

Płomień Kobyla - LKS Ruda Kozielska
Rafako Racibórz - LKS Pietraszyn
LKS Olza - LKS Gamów
LKS Grzegorzowice - LKS Zawada Książęca
LKS Buków (k. Raciborza) - LKS Bieńkowice
Sparta Babice - Ocice Racibórz
LKS Górki Śląskie - Start Pietrowice Wielkie
Czarni II Gorzyce - Strzelec Rzuchów


Kolejka 20

LKS Ruda Kozielska - Czarni II Gorzyce
Strzelec Rzuchów - LKS Górki Śląskie
Start Pietrowice Wielkie - Sparta Babice
Ocice Racibórz - LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Bieńkowice - LKS Grzegorzowice
LKS Zawada Książęca - LKS Olza
LKS Gamów - Rafako Racibórz
LKS Pietraszyn - Płomień Kobyla


Kolejka 21

LKS Pietraszyn - LKS Ruda Kozielska
Płomień Kobyla - LKS Gamów
Rafako Racibórz - LKS Zawada Książęca
LKS Olza - LKS Bieńkowice
LKS Grzegorzowice - Ocice Racibórz
LKS Buków (k. Raciborza) - Start Pietrowice Wielkie
Sparta Babice - Strzelec Rzuchów
LKS Górki Śląskie - Czarni II Gorzyce


Kolejka 22

LKS Ruda Kozielska - LKS Górki Śląskie
Czarni II Gorzyce - Sparta Babice
Strzelec Rzuchów - LKS Buków (k. Raciborza)
Start Pietrowice Wielkie - LKS Grzegorzowice
Ocice Racibórz - LKS Olza
LKS Bieńkowice - Rafako Racibórz
LKS Zawada Książęca - Płomień Kobyla
LKS Gamów - LKS Pietraszyn


Kolejka 23

LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska
LKS Pietraszyn - LKS Zawada Książęca
Płomień Kobyla - LKS Bieńkowice
Rafako Racibórz - Ocice Racibórz
LKS Olza - Start Pietrowice Wielkie
LKS Grzegorzowice - Strzelec Rzuchów
LKS Buków (k. Raciborza) - Czarni II Gorzyce
Sparta Babice - LKS Górki Śląskie


Kolejka 24

LKS Ruda Kozielska - Sparta Babice
LKS Górki Śląskie - LKS Buków (k. Raciborza)
Czarni II Gorzyce - LKS Grzegorzowice
Strzelec Rzuchów - LKS Olza
Start Pietrowice Wielkie - Rafako Racibórz
Ocice Racibórz - Płomień Kobyla
LKS Bieńkowice - LKS Pietraszyn
LKS Zawada Książęca - LKS Gamów


Kolejka 25

LKS Zawada Książęca - LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów - LKS Bieńkowice
LKS Pietraszyn - Ocice Racibórz
Płomień Kobyla - Start Pietrowice Wielkie
Rafako Racibórz - Strzelec Rzuchów
LKS Olza - Czarni II Gorzyce
LKS Grzegorzowice - LKS Górki Śląskie
LKS Buków (k. Raciborza) - Sparta Babice


Kolejka 26

LKS Ruda Kozielska - LKS Buków (k. Raciborza)
Sparta Babice - LKS Grzegorzowice
LKS Górki Śląskie - LKS Olza
Czarni II Gorzyce - Rafako Racibórz
Strzelec Rzuchów - Płomień Kobyla
Start Pietrowice Wielkie - LKS Pietraszyn
Ocice Racibórz - LKS Gamów
LKS Bieńkowice - LKS Zawada Książęca


Kolejka 27

LKS Bieńkowice - LKS Ruda Kozielska
LKS Zawada Książęca - Ocice Racibórz
LKS Gamów - Start Pietrowice Wielkie
LKS Pietraszyn - Strzelec Rzuchów
Płomień Kobyla - Czarni II Gorzyce
Rafako Racibórz - LKS Górki Śląskie
LKS Olza - Sparta Babice
LKS Grzegorzowice - LKS Buków (k. Raciborza)


Kolejka 28

LKS Ruda Kozielska - LKS Grzegorzowice
LKS Buków (k. Raciborza) - LKS Olza
Sparta Babice - Rafako Racibórz
LKS Górki Śląskie - Płomień Kobyla
Czarni II Gorzyce - LKS Pietraszyn
Strzelec Rzuchów - LKS Gamów
Start Pietrowice Wielkie - LKS Zawada Książęca
Ocice Racibórz - LKS Bieńkowice


Kolejka 29

Ocice Racibórz - LKS Ruda Kozielska
LKS Bieńkowice - Start Pietrowice Wielkie
LKS Zawada Książęca - Strzelec Rzuchów
LKS Gamów - Czarni II Gorzyce
LKS Pietraszyn - LKS Górki Śląskie
Płomień Kobyla - Sparta Babice
Rafako Racibórz - LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Olza - LKS Grzegorzowice


Kolejka 30

LKS Ruda Kozielska - LKS Olza
LKS Grzegorzowice - Rafako Racibórz
LKS Buków (k. Raciborza) - Płomień Kobyla
Sparta Babice - LKS Pietraszyn
LKS Górki Śląskie - LKS Gamów
Czarni II Gorzyce - LKS Zawada Książęca
Strzelec Rzuchów - LKS Bieńkowice
Start Pietrowice Wielkie - Ocice Racibórz
.:Tabela:.
1. Energetyk ROW Rybnik 39 12 3 1
2. Start Mszana 31 9 4 4
3. Rymer Rybnik 31 10 1 6
--- ------------------------------- --- --- --- ---
15. Czarni Gorzyce 10 2 4 11
16. Pierwszy Chwałowice 5 1 2 14

Która formacja potrzebuje wzmocnień?:
Bramkarz.
Obrona.
Pomoc.
Napad.
   
   Zobacz wyniki

Najlepsze strony 5 ligi
Szalikowcy Podkarpacia

.::Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024x768 w IE5::.
.::Ostatnia aktualizacja: 5.IV.2004::.