Ściągnij terminarz (Excel 6,15kb).

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Naprzód Czyżowice 2-2 Rymer Rybnik
Jedność Jejkowice 4-0 Pierwszy Chwałowice
Płomień Połomia 3-3 Naprzód Rydułtowy
Start Mszana 2-1 Górnik Radlin
Energetyk ROW Rybnik 6-1 KS Kuźnia Raciborska
Gwiazda Skrzyszów 3-0 LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce 1-4 LKS Chałupki
Naprzód Syrynia 1-4 Silesia Lubomia


Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Rymer Rybnik 2-1 Silesia Lubomia
LKS Chałupki 2-2 Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice 2-0 Czarni Gorzyce
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Gwiazda Skrzyszów
Górnik Radlin 2-2 Energetyk ROW Rybnik
Naprzód Rydułtowy 1-0 Start Mszana
Pierwszy Chwałowice 4-5 Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice 1-0 Jedność Jejkowice


Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Jedność Jejkowice 0-1 Rymer Rybnik
Płomień Połomia 1-0 Naprzód Czyżowice
Start Mszana 1-0 Pierwszy Chwałowice
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Naprzód Rydułtowy
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Górnik Radlin
Czarni Gorzyce 2-2 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Syrynia 2-2 LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia 2-2 LKS Chałupki


Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Rymer Rybnik 1-2 LKS Chałupki
LKS Krzyżanowice 4-0 Silesia Lubomia
KS Kuźnia Raciborska 0-2 Naprzód Syrynia
Górnik Radlin 4-0 Czarni Gorzyce
Naprzód Rydułtowy 4-1 Gwiazda Skrzyszów
Pierwszy Chwałowice 1-7 Energetyk ROW Rybnik
Naprzód Czyżowice 2-1 Start Mszana
Jedność Jejkowice 4-2 Płomień Połomia


Kolejka 5 - 6-7 września

Płomień Połomia 1-0 Rymer Rybnik
Start Mszana 2-1 Jedność Jejkowice
Energetyk ROW Rybnik 0-2 Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów 3-3 Pierwszy Chwałowice
Czarni Gorzyce 1-1 Naprzód Rydułtowy
Naprzód Syrynia 0-0 Górnik Radlin
Silesia Lubomia 4-2 KS Kuźnia Raciborska
LKS Chałupki 0-0 LKS Krzyżanowice


Kolejka 6 - 13-14 września

Rymer Rybnik 3-1 LKS Krzyżanowice
KS Kuźnia Raciborska 3-3 LKS Chałupki
Górnik Radlin 2-2 Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 1-1 Naprzód Syrynia
Pierwszy Chwałowice 3-0 Czarni Gorzyce
Naprzód Czyżowice 4-0 Gwiazda Skrzyszów
Jedność Jejkowice 0-1 Energetyk ROW Rybnik
Płomień Połomia 0-3 Start Mszana


Kolejka 7 - 20-21 września

Start Mszana 2-1 Rymer Rybnik
Energetyk ROW Rybnik 3-2 Płomień Połomia
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Jedność Jejkowice
Czarni Gorzyce 2-2 Naprzód Czyżowice
Naprzód Syrynia 3-2 Pierwszy Chwałowice
Silesia Lubomia 1-4 Naprzód Rydułtowy
LKS Chałupki 2-0 Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice 1-2 KS Kuźnia Raciborska


Kolejka 8 - 27-28 września

Rymer Rybnik 3-1 KS Kuźnia Raciborska
Górnik Radlin 7-2 LKS Krzyżanowice
Naprzód Rydułtowy 0-1 LKS Chałupki
Pierwszy Chwałowice 0-2 Silesia Lubomia
Naprzód Czyżowice 3-1 Naprzód Syrynia
Jedność Jejkowice 4-0 Czarni Gorzyce
Płomień Połomia 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Start Mszana 0-2 Energetyk ROW Rybnik


Kolejka 9 - 4-5 października

Energetyk ROW Rybnik 2-0 Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Start Mszana
Czarni Gorzyce 0-3 Płomień Połomia
Naprzód Syrynia 2-0 Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia 1-1 Naprzód Czyżowice
LKS Chałupki 4-0 Pierwszy Chwałowice
LKS Krzyżanowice 3-0 Naprzód Rydułtowy
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Górnik Radlin


Kolejka 10 - 11-12 października

Rymer Rybnik 1-0 Górnik Radlin 22 października
Naprzód Rydułtowy 0-3 KS Kuźnia Raciborska
Pierwszy Chwałowice 0-2 LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice 3-1 LKS Chałupki
Jedność Jejkowice 4-2 Silesia Lubomia
Płomień Połomia 2-3 Naprzód Syrynia
Start Mszana 2-1 Czarni Gorzyce
Energetyk ROW Rybnik 0-0 Gwiazda Skrzyszów


Kolejka 11 - 18-19 października

Gwiazda Skrzyszów 0-1 Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce 1-5 Energetyk ROW Rybnik
Naprzód Syrynia 1-5 Start Mszana
Silesia Lubomia 4-1 Płomień Połomia
LKS Chałupki 0-3 Jedność Jejkowice
LKS Krzyżanowice 4-3 Naprzód Czyżowice
KS Kuźnia Raciborska 3-1 Pierwszy Chwałowice
Górnik Radlin 2-1 Naprzód Rydułtowy


Kolejka 12 - 25-26 października

Rymer Rybnik 3-1 Naprzód Rydułtowy
Pierwszy Chwałowice 0-3 Górnik Radlin
Naprzód Czyżowice 3-1 KS Kuźnia Raciborska
Jedność Jejkowice 0-0 LKS Krzyżanowice
Płomień Połomia 3-0 LKS Chałupki
Start Mszana 0-0 Silesia Lubomia
Energetyk ROW Rybnik 6-0 Naprzód Syrynia
Gwiazda Skrzyszów 5-0 Czarni Gorzyce


Kolejka 13 - 29 października

Czarni Gorzyce 0-1 Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia 0-3 Energetyk ROW Rybnik
LKS Chałupki 2-1 Start Mszana
LKS Krzyżanowice 1-0 Płomień Połomia
KS Kuźnia Raciborska 4-1 Jedność Jejkowice
Górnik Radlin 2-2 Naprzód Czyżowice
Naprzód Rydułtowy 1-1 Pierwszy Chwałowice 11 listopada


Kolejka 14 - 8-9 listopada

Rymer Rybnik 5-0 Pierwszy Chwałowice
Naprzód Czyżowice 1-1 Naprzód Rydułtowy
Jedność Jejkowice 1-2 Górnik Radlin
Płomień Połomia 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 1-1 LKS Krzyżanowice
Energetyk ROW Rybnik 4-0 LKS Chałupki
Gwiazda Skrzyszów 7-0 Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce 3-2 Naprzód Syrynia


Kolejka 15 - 15-16 listopada

Naprzód Syrynia 1-0 Rymer Rybnik
Silesia Lubomia 5-0 Czarni Gorzyce
LKS Chałupki 1-1 Gwiazda Skrzyszów
LKS Krzyżanowice 1-2 Energetyk ROW Rybnik
KS Kuźnia Raciborska 3-4 Start Mszana
Górnik Radlin 1-0 Płomień Połomia
Naprzód Rydułtowy 3-1 Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice 0-8 Naprzód Czyżowice


Kolejka 16

Rymer Rybnik - Jedność Jejkowice
Naprzód Czyżowice - Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice - Start Mszana
Naprzód Rydułtowy - Energetyk ROW Rybnik
Górnik Radlin - Gwiazda Skrzyszów
KS Kuźnia Raciborska - Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice - Naprzód Syrynia
LKS Chałupki - Silesia Lubomia


Kolejka 17

Rymer Rybnik - Naprzód Czyżowice
Pierwszy Chwałowice - Jedność Jejkowice
Naprzód Rydułtowy - Płomień Połomia
Górnik Radlin - Start Mszana
KS Kuźnia Raciborska - Energetyk ROW Rybnik
LKS Krzyżanowice - Gwiazda Skrzyszów
LKS Chałupki - Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia - Naprzód Syrynia


Kolejka 18

LKS Chałupki - Rymer Rybnik
Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
Naprzód Syrynia - KS Kuźnia Raciborska
Czarni Gorzyce - Górnik Radlin
Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Rydułtowy
Energetyk ROW Rybnik - Pierwszy Chwałowice
Start Mszana - Naprzód Czyżowice
Płomień Połomia - Jedność Jejkowice


Kolejka 19

Silesia Lubomia - Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia - LKS Chałupki
Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice
Gwiazda Skrzyszów - KS Kuźnia Raciborska
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Radlin
Start Mszana - Naprzód Rydułtowy
Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice - Naprzód Czyżowice


Kolejka 20

Rymer Rybnik - Płomień Połomia
Jedność Jejkowice - Start Mszana
Naprzód Czyżowice - Energetyk ROW Rybnik
Pierwszy Chwałowice - Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Rydułtowy - Czarni Gorzyce
Górnik Radlin - Naprzód Syrynia
KS Kuźnia Raciborska - Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice - LKS Chałupki


Kolejka 21

LKS Krzyżanowice - Rymer Rybnik
LKS Chałupki - KS Kuźnia Raciborska
Silesia Lubomia - Górnik Radlin
Naprzód Syrynia - Naprzód Rydułtowy
Czarni Gorzyce - Pierwszy Chwałowice
Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Czyżowice
Energetyk ROW Rybnik - Jedność Jejkowice
Start Mszana - Płomień Połomia


Kolejka 22

Rymer Rybnik - Start Mszana
Płomień Połomia - Energetyk ROW Rybnik
Jedność Jejkowice - Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Czyżowice - Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Syrynia
Naprzód Rydułtowy - Silesia Lubomia
Górnik Radlin - LKS Chałupki
KS Kuźnia Raciborska - LKS Krzyżanowice


Kolejka 23

KS Kuźnia Raciborska - Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice - Górnik Radlin
LKS Chałupki - Naprzód Rydułtowy
Silesia Lubomia - Pierwszy Chwałowice
Naprzód Syrynia - Naprzód Czyżowice
Czarni Gorzyce - Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów - Płomień Połomia
Energetyk ROW Rybnik - Start Mszana


Kolejka 24

Rymer Rybnik - Energetyk ROW Rybnik
Start Mszana - Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia - Czarni Gorzyce
Jedność Jejkowice - Naprzód Syrynia
Naprzód Czyżowice - Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice - LKS Chałupki
Naprzód Rydułtowy - LKS Krzyżanowice
Górnik Radlin - KS Kuźnia Raciborska


Kolejka 25

Górnik Radlin - Rymer Rybnik
KS Kuźnia Raciborska - Naprzód Rydułtowy
LKS Krzyżanowice - Pierwszy Chwałowice
LKS Chałupki - Naprzód Czyżowice
Silesia Lubomia - Jedność Jejkowice
Naprzód Syrynia - Płomień Połomia
Czarni Gorzyce - Start Mszana
Gwiazda Skrzyszów - Energetyk ROW Rybnik


Kolejka 26

Rymer Rybnik - Gwiazda Skrzyszów
Energetyk ROW Rybnik - Czarni Gorzyce
Start Mszana - Naprzód Syrynia
Płomień Połomia - Silesia Lubomia
Jedność Jejkowice - LKS Chałupki
Naprzód Czyżowice - LKS Krzyżanowice
Pierwszy Chwałowice - KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Rydułtowy - Górnik Radlin


Kolejka 27

Naprzód Rydułtowy - Rymer Rybnik
Górnik Radlin - Pierwszy Chwałowice
KS Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice - Jedność Jejkowice
LKS Chałupki - Płomień Połomia
Silesia Lubomia - Start Mszana
Naprzód Syrynia - Energetyk ROW Rybnik
Czarni Gorzyce - Gwiazda Skrzyszów


Kolejka 28

Rymer Rybnik - Czarni Gorzyce
Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Syrynia
Energetyk ROW Rybnik - Silesia Lubomia
Start Mszana - LKS Chałupki
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice - KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Czyżowice - Górnik Radlin
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Rydułtowy


Kolejka 29

Pierwszy Chwałowice - Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy - Naprzód Czyżowice
Górnik Radlin - Jedność Jejkowice
KS Kuźnia Raciborska - Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice - Start Mszana
LKS Chałupki - Energetyk ROW Rybnik
Silesia Lubomia - Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia - Czarni Gorzyce


Kolejka 30

Rymer Rybnik - Naprzód Syrynia
Czarni Gorzyce - Silesia Lubomia
Gwiazda Skrzyszów - LKS Chałupki
Energetyk ROW Rybnik - LKS Krzyżanowice
Start Mszana - KS Kuźnia Raciborska
Płomień Połomia - Górnik Radlin
Jedność Jejkowice - Naprzód Rydułtowy
Naprzód Czyżowice - Pierwszy Chwałowice
.:Tabela:.
1. Energetyk ROW Rybnik 39 12 3 1
2. Start Mszana 31 9 4 4
3. Rymer Rybnik 31 10 1 6
--- ------------------------------- --- --- --- ---
15. Czarni Gorzyce 10 2 4 11
16. Pierwszy Chwałowice 5 1 2 14

Która formacja potrzebuje wzmocnień?:
Bramkarz.
Obrona.
Pomoc.
Napad.
   
   Zobacz wyniki

Najlepsze strony 5 ligi
Szalikowcy Podkarpacia

.::Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024x768 w IE5::.
.::Ostatnia aktualizacja: 5.IV.2004::.