Naprzod Syrynia 1-1 KS Kuznia Raciborska
Energetyk ROW Rybnik 5-0 Pierwszy Chwalowice
Start Mszana 0-0 Naprzod Czyzowice
Plomien Polomia 1-1 Jednosc Jejkowice
        .:04.04.2004...
   Nasza druzyna podejmowala na wlasnym boisku druzyne z Radlina.
Mimo nieustajacych atakow Czarnych, to druzyna Gornika strzelila jeszcze przed przerwa pierwsza bramke i druzyny schodzily do szatni z wynikiem 0:1.
Lecz z minuty na minute napor naszej druzyny postepowal, aby wreszcie w 70 minucie po szamotaninie w polu karnym Tomasz Glenc umiescil pilke w siatce.
Jeden z kolejnych atakow druzyny zakonczyl sie faulem w polu karnym na szarzujacym Damianie Kielkowskim. Rzut karny wykorzystal Wieslaw Herda i na piec minut przed koncem meczu druzyna prowadzila 2:1. Takim wynikiem zakonczylo sie spotkanie.
        .:29.03.2004...
   Po raz kolejny zostaly przesuniete dwie pierwsze kolejki rundy wiosennej.
Pierwsza na 14 kwietnia, a druga na 28 kwietnia.
   Wyniki 16 kolejki:
Rymer Rybnik 0-1 Jednosc Jejkowice
Pierwszy Chwalowice 0-1 Start Mszana
KS Kuznia Raciborska 1-1 Czarni Gorzyce
LKS Krzyzanowice 3-2 Naprzod Syrynia
LKS Chalupki 1-1 Silesia Lubomia
Reszta spotkan zostala odwolana z powodu zlych warunkow atmosferycznych.
        .:28.03.2004...
   Rezerwy na własnym boisku podejmowały drużynę z Raciborza. Najpierw Adam nielaba strzelił bramkę zza linii pola karnego.
Jednak goście po paru minutach zdołali wyrównać. W drugiej połowie Adam Zielonka znowu uderza zza pola karnego i zdobywa drugą bramkę.
Jednak przeciwnicy po raz kolejny zdołali doprowadzić do wyrównania. Pod koniec spotkania goście strzelili jeszcze bramkę z rzutu wolnego.
Wynik meczu: Czarni II 2-3 KS Ocice Racibórz.
        .:27.03.2004...
   Dzisiaj ruszyła runda wiosenna. Czarni na wyjeździe podejmowali drużynę z Kuźni Raciborskiej.
Przez pierwsze 15 minut spotkania nasi piłkarze nie potrafili się odnaleźć i stracili bramkę po jedynej sytuacji bramkowej przeciwników w całym meczu.
Do przerwy możnabyło wyrównać, ale Glenc zagrał do Kiełkowskiego, który strzelił bramkę ze spalonego.
Druga połowa to ciągłe ataki naszej drużyny i walenie głową w mur. Po faulu na Kiełkowskim sędzia podyktował 11 i Tadek Psota zdobył bramkę.
Wynik meczu: Czarni 1-1 KS Kuźnia Raciborska.
        .:26.03.2004...
   Byłeś na meczu? Masz swoje zdanie na temat gry naszych zawodników?
Uważasz, że zawodnik jest w formie? ZAGŁOSUJ na niego.
Wejdź do kadry i oceń grę na naszych zawodników.
        .:22.03.2004...
   Uzupełniłem dane w kadrze i dodałem zdjęcia. Patrzcie i płaczcie ;)
        .:21.03.2004...
   Sparing z Cefpolem i jak to ujął jeden z kibiców w księdze gości, "zimny prysznic przed początkiem rozgrywek".
Wynik spotkania Cefpol 6-3 Czarni Gorzyce.
        .:20.03.2004...
   Kolejny sparing z drużyną Przyszłości Rogów.
Wynik spotkania Czarni Gorzyce 1-1 Przyszłość Rogów.
        .:18.03.2004...
   Sparing na hali z drużyną Strzelca z Gorzyczek.
Wynik spotkania Strzelec Gorzyczki 12-13 Czarni Gorzyce.
        .:09.03.2004...
   Decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej, pierwsze dwie kolejki ligi okręgowej zostały przesunięte na późniejsze terminy z powodu złych warunków pogodowych.
        .:07.03.2004...
   Kolejny sparing, tym razem z drużyną Naprzodu Czyżowice. Po dobrym meczu minimalna porażka Czarnych.
Wynik spotkania: Czarni Gorzyce 0-1 Naprzód Czyżowice.
        .:29.02.2004...
   W dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 w kawiarence klubowej odbyło się zebranie sprawozdawczo wyborcze zarządu klubu.
        .:28.02.2004...
   Uruchomiona została księga gości. Wszystkich odwiedzających naszą witrynę zapraszam do wpisywania się.
        .:25.01.2004...
   Następny sparing rozegrany z liderem 'B' klasy, grupy Raciborskiej. "Ciężkie", zaśnieżone boiskosprawiło, że był to mecz walki i przypadku.
Wynik spotkania: LKS Górki Śląskie 1-4 Czarni Gorzyce.
        .:24.01.2004...
   Pierwszy sparing na własnym boisku z drużyną Przyszłości Rogów.
Wynik spotkania: Czarni Gorzyce 0-11 Przyszłość Rogów.
        .:13.01.2004...
   Przepraszam wszystkich, którzy próbowali się wpisać do księgi, a nie wyszło, zapraszam za jakiś czas, jak księga będzie już działać dobrze.
        .:23.11.2003...
   Na walnym zebraniu zarządu drużyny wybrane zostały nowe władze klubu.
        .:5.10.2003...
   Porażka na własnym boisku z drużyną Płomienia Połomii - 0:3.

Rezerwy przegrywają na wyjeździe z drużyną z Grzegorzowic 1:6
        .:28.09.2003...
   Rezerwy wygrały z drużyna LKS Buków 1:0.
        .:27.09.2003...
   Wyjazd pierwszej drużyny do Jejkowic. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. W drugiej połowie drużyna otworzyla się i po kontrach przeciwnika straciła trzy bramki. Mecz zakończyl sie wynikiem 0:4
        .:21.09.2003...
   Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera i od razu ciężka przeprawa z przeciwnikiem zza miedzy, drużyną Naprzodu Czyżowice. Derby gminy Gorzyce zakonczyły się remisem 2-2.